Tarihçemiz

35 yıllık tecrübesiyle, insanların temel tüketim ihtiyaçları doğrultusunda güvenli, konforlu, çevreci ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları geliştiren Vogyapı, 2000'lı yıllardan itibaren Şanlıurfa, Mersin ve İstanbul kent içi ve çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

 

 

Vogyapı her projede çağdaş mimari anlayışı, depreme karşı güvenilirliği, estetik detaylara verilen önem ve tüm ihtiyaçlara cevap veren ergonomik çözümleri ile daha zevkli yaşam alanları inşaa ediyor. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara imza atmak olarak belirleyen Vogyapı,

her proje sonunda bir sonraki proje için çoktan çalışmalara başlamış oluyor.

 

Hızla değerlenen projeleriyle yatırımcılarına istikrarlı bir şekilde kazandırmaya devam eden Vogyapı, sadece İstanbul’ da değil, uluslararası ölçekte de yeni projeleri heyecanla beklenen kurumsal bir güç olmayı sürdürmektedir.

 

Yenilikçi ve müşteri odaklı yapısından ödün vermeden, hem yurt içinde hem de yurt dışında dikkat çekici ve adını başarılarla duyuran bir marka olarak anılmaya devam etmektedir.

 

Birçok aileyi ev sahibi yapan ve konut sektörünün standartlarını belirleyen Vogyapı, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.

REGULAR

VOG YAPI 35 Yıldır Güvenle  Hizmet Vermektedir.

ANASAYFA

KURUMSAL

PROJELERİMİZ

GALERİ

HABERLER

BİZE ULAŞIN

Barbaros Mah. Ardıç Sokak Varyap meridian sitesi c:block kat:22 no:169 Ataşehir / İSTANBUL

Tel: 0 216 350 63 63

E-mail: info@vogyapi.com.tr

BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

 VOG YAPI VE HH YAPI  ORTAK ŞIRKET OLUŞUMUDUR

www.vogyapi.com.tr  Copyright © Tüm Hakları Saklıdır

design by CUKUROVA