VOGYAPI her projede çağdaş mimari anlayışı, depreme karşı güvenilirliği, estetik detaylara verilen önem ve tüm ihtiyaçlara cevap veren ergonomik çözümleri ile daha zevkli yaşam alanları sunuyor. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara imza atmak olarak belirleyen VOGYAPI, her proje sonunda bir sonraki proje için çoktan çalışmalara başlamış oluyor.

 

VOGYAPI, hedeflerine ulaşmak için gerek duyduğu proje üretimi, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındıran güçlü bir şirket. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler ise alanlarında en iyilerden oluşan deneyimli ekipler tarafından hayata geçirilip yürütülüyor.

 

İstanbul'da geçmişin birikimi ve ustalığı ile geleceği güvenle yaşamak isteyenlerin sembolü olan VOGYAPI, 35 yıllık gururla yeni projelere imza atmaya devam ediyor…

 

Vizyon:

VOG Yapı olarak, sürekli gelişen teknolojiyi yaptığı işle bütünleştiren, uzman personel ve çalışan bütün alt kadrosuyla, proje aşamasından bitirme aşamasına, çevrenin doğal yapısını bozmadan, estetik görüntüsüne uygun düşen çalışmalarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da zamanında bitirme ve teslim etme ilkesinden taviz vermeden devam etmektir. Herkesle açık iletişim kurmak, güvenilir olmak, adil olmak, hesap verebilen bir şirket olmak, her zaman her konuda açık olmak, halka açık bir şirket olmak, samimi ve dürüst olmak. Sinerji yaratak, paydaşlarla işbirliği yapmak, çalışanların hisse alabildiği bir firma olmak,

 

Misyon:

VOG Yapı ; inşaat sektörüne gönül vermiş, eğitimli uzman personel gücüyle yeni teknolojiler kullanarak işlerini zamanında kaliteli olarak bitirmeyi temel ilke olarak kabul etmiştir. İnşaat firmamız proje aşamasından, bitirme aşamasına kadar gerekli özeni ,kaliteyi ve üstün teknolojileri kullanarak sektörde saygıyı görmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Ortak Değerler:

Vogyapı çalışanları tüm paydaşlarla birlikte ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.

REGULAR

VOG YAPI 35 Yıldır Güvenle  Hizmet Vermektedir.

ANASAYFA

KURUMSAL

PROJELERİMİZ

GALERİ

HABERLER

BİZE ULAŞIN

Barbaros Mah. Ardıç Sokak Varyap meridian sitesi c:block kat:22 no:169 Ataşehir / İSTANBUL

Tel: 0 216 350 63 63

E-mail: info@vogyapi.com.tr

BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

 VOG YAPI VE HH YAPI  ORTAK ŞIRKET OLUŞUMUDUR

www.vogyapi.com.tr  Copyright © Tüm Hakları Saklıdır

design by CUKUROVA